جمعه 16 دی‌ماه سال 1390 @ 12:46 ق.ظ

قسمت ششم

http://s1.picofile.com/file/7237337953/%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA_%D8%B4%D8%B4%D8%B4.jpg

 • سریال بیوتی گاو و گاویکن گاوپلیس در سوگ گاوبانو!
 • از گاودرونی [ همان اندرونی ، محل چریدن گاوبانوها] خبر پیدا شدن گاوصیت نامه‌ی گاوبلابانو به گوش گاوگردنکلفتیا می رسد.او به تلویزیون سراسری گاشکستان که  آغلنشان نام دارد[آغلنشان یعنی اینکه این تلویزیون فقط و فقط باید زندگی اهالی گاشکستان را نشان دهد و برای حفظ بنیان آغل بر روی تلویزیون های بیگانه گاوازیت بفرستد، به عملی که گاوها سیم  کانال های همسایه را می جوند گاوازیت می گویند !] دستور می دهد جای نشان دادن سریال جواهرگاوی در قصر ، سریال بیوتی‌گاو که گاوبلابانو در آن نقش مکمل را بازی کرده بود را بازپخش کنند تا اهالی سرگرم ! شوند .
  به  لیگ گاوبال هم دستور می دهد جهت احترام به مرگ گاوبلابانو پیش از آغاز بازی گاویکن ها [بازیکن ها] یک ساعت بایستند،چیزی نشخار نکنند و با پای عقبشان علف‌های ورزشگاه را شخم بزنند . گاویکنانی که در این روز خاص دست به حرکت ناشایستی ، نظیر حرکت گاویکن تیم گاوپلیس بزند کله و پاچه اش پس از بازی بین تماشاگران قرعه چشی می شود .
  گاوگردنکلفتیای عظیم از گاوخدمت ها می خواهد گاوصیت نامه را برایش بیاورند .
  او همه را از گاوتاقش بیرون می کند ، گاوبلابانو در گاوصیت نامه اش همه ی دارایی خود را به گوساله ی سیزدهمش یعنی گاوگولیا بخشیده است.
  گاوبلابانو از گاوگردنکلفتیا خواسته این گاو را پیدا کند.گاوگردنکلفتیا گاوصیتنامه را جایی پنهان می کند و به گاخ می آید تا ترتیب مراسم تشییع گاوبلابانو را بدهد ، او دستور می دهد گاونامه های سراسری گاشکستان ...
  زیرپای گاونوشت : گاوبلابانو با هزار بدبختی گاوگرنکلفتیا را به اینجا رسانده است ! در عکس بالا کاملا تابلو است .
  سوال : برایم بنویسید کدام کاراکتر را بیشتر دوست دارید ؟ آیا روند داستان برایتان جذابیت های لازم را دارد یا نع و اینکه نقطه قوت و ضعف داستان را چه می دانید؟

22173